Hizmetlerimiz

ELEKRİK TESİSATI

Elektrik tesisatı da tıpkı su tesisatı gibi sıva altına döşendiğinden doğru ve nitelikli malzeme kullanılması önemlidir. Zaman içinde tadilat veya daha da kötüsü elektrik kaçaklarına neden olmaması için uzman kişilerce uygulanması gerekmektedir. Diğer konularda olduğu gibi bu konuda da her zaman yanınızdayız.

KAMERA TESİSATI VE KURULUMU

Almış olduğunuz yada alacağınız kameraların montajını, kurulumunu uzman ekiplerimizle yapmaktayız. Ekiplerimiz kamera kurulumu için en uygun yer açı bularak kurulum işlemlerini gerçekleştirecektir. Kurduğumuz kamera sisteminin kullanılmasını ayrıntılı bir şekilde aktarmaktayız.

GÖRÜNTÜLÜ AUDİO KONUŞMA SİSTEMLERİ

En iyi görüntülü diafon sistemi kurulumu binaya veya siteye kurulmuş sağlıklı çalışan bir interkom diafon sistemidir. Ücretsiz keşif ekibimiz yapılacak olan sistemin sizin istekleriniz doğrultusunda marka ve modelinin, kullanılacak kablonun belirlenmesi ve daha sonra da montajıyla keyfinize bakın.

İNTERNET AĞI KURULUMU

Sağlıklı altyapı üzerine oturtulmuş ağlar, hem yüksek performans hem de güvenlik için en önemli noktalardan biridir. Yeni kurulumlarda ve var olan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini gerçekleştiriyoruz. Altyapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.

NETWORK YAPISAL KABLOLAMA

Yapısal kablolama sistemleri, binaların ses, veri, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini (kamera, hırsız alarm, güvenlik girişi, yangın alarm, enerji sistemi gibi) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu bir yapıdır. Kaliteli bir yapısal kablolama; kaliteli bir araçla yarış pistinde sürüş keyfi yaşamak gibi bir deneyimdir.

UYDU MONTAJ

Firmamız; bireysel ve toplu konutlara uydu tamiri, uydu alıcı tamiri, uydu kurulumu, satış, bakım ve onarım teknik servisi hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz hangi yayınları izlemek istiyorsa bu doğrultuda müşterilerimizi doğru şekilde yönlendirir ve isabetli çözümler sunarız.